Zacznik do Uchway nr IV/08/2009
RADY Pedagogicznej SZKOY PODSTAWOWEJ NR 3
IM. Senatu RP w BRANIEWIE
31sierpnia z dnia 2009 r.
PLAN PRACY SZKOY
HARMONOGRAM spotka z rodzicami
Termin spotkania |
Cel spotkania |
22 wrzenia 2009 rok
(Wtorek)
|
Spotkania informacyjne dotyczce:
- Wyboru w gosowaniu tajnym rodzicw przedstawiciela do Rady Rodzicw,
- Poinformowanie rodzicw o PSO oraz zmianach w Statucie Szkoy,
- planu wycieczek
- Sprawy rne |
15 padziernik 2009 rok
(Czwartek)
|
Konsultacje wszystkich nauczycieli z rodzicami. |
18 - 19 listopad 2009 rok
(roda - czwartek)
|
Spotkania z rodzicami informujce o postpach dzieci w nauce i w zachowaniu.
Pedagogizacja rodzicw (na zaproszenia - p. J. Michalska - Gnatek, pracownicy Poradni PP. |
10 grudzie 2009 rok
(czwartek)
|
Konsultacje Wszystkich nauczycieli z rodzicami.
Nauczyciele informuj rodzicw o zagroeniu ocena niedostateczn za I semestr. |
18 - 19 stycze 2010 rok
|
Spotkania informujce o postpach w zachowaniu i nauce oraz osigniciach za I semestr roku szkolnego 2009/2010.
Pedagogizacja rodzicw. |
10 - 11 marzec 2010 rok
|
Spotkanie informujce o zachowaniu i postpach w nauce dzieci.
Konkretyzacja planw i zaloen wycieczek.
Pedagogizacja rodzicw.
11 marca 2010 r. - godz. 16.30, spotkanie Dyrektora Gimnazjum nr 2 z rodzicami uczniw klas szstych
11 marca 2010 rok godz. 17.00, spotkanie Dyrektora Szkoy z rodzicami uczniw klas VI (przed Sprawdzianem szstoklasisty) |
13 kwiecie 2010 rok
|
Konsultacje wszystkich nauczycieli z rodzicami. |
17 - 18 maj 2010 rok |
Spotkanie informujce o proponowanych ocenach z przedmiotw i zachowania, a w szczeglnoci dla rodzicw uczniw zagroonych ocen niedostateczn. 18 maj 2010 rok godz.17.00, spotkanie Dyrektora Szkoy z rodzicami uczniw klas V informujce o moliwoci dostosowania sprawdzianu po klasie VI do moliwoci psychofizycznych dzieci. |
TERMINARZ RAD KLASYFIKACYJNYCH:
Rady klasyfikacyjne roczne:
-- 18. 01.2010 r.
-- 21.06.2010 r.
25.01-7. 02. 2010 r. - Ferie zimowe
KALENDARZ szkolnych uroczystoci
LP. |
Nazwa uroczystoci |
Termin |
Odpowiedzialni |
Uwagi |
1. |
Inauguracja roku szkolnego |
01.09.2009 |
Dyrektor szkoy, K. Adamska, A. Barycka |
|
2. |
70. rocznica wybuchu II Wojny wiatowej |
01.09.2009 |
E. Siejk |
|
3. |
Uroczysto posadzenia dbu katyskiego |
17.09.2009 |
J. Borowski,
E. Siejk,
E. Wirgowska |
|
4. |
Dzie Edukacji Narodowej |
14.10.2009 |
K. Adamska, J. Postek, SU |
|
5. |
Pasowanie na ucznia |
28.10.2009 |
Wychowawcy
Kl. I-III |
|
6. |
wito Niepodlegoci |
10.11.2009 |
E. Siejk, K. Adamska |
|
7. |
Midzynarodowy Dzie Praw Dziecka |
08.12.2009 |
Rzecznik Praw Ucznia, A. Kilijanek, J. Kryger |
|
8. |
Tradycje Boonarodzeniowe. Dzie Koled i pastoraek, kiermasz witeczny. |
14-22.
12,2009 |
K. Adamska, A. Barycka, D. Gergelewicz |
|
9. |
Bale karnawaowe |
Kl. IV-VI
21,01
I-III
22,01 |
Wychowawcy klas, SU, Rada Rodzicw |
|
10. |
Obchody roku chopinowskiego |
22.02.2010 |
K. Adamska,
K. Keller |
|
11. |
Tradycje wielkanocne |
23-27.03.2010 |
SU, koo techniczne, E. Maculewicz, E. Mokrzycka |
|
12. |
V rocznica mierci Jana Pawa II |
31.03.2010 |
Nauczyciele religii, K. Adamska |
|
13. |
70. rocznica zbrodni katyskiej |
13.04.2010 |
E. Siejk,
J. Borowski,
E. Wirgowska |
|
14. |
Dzie Matematyki |
22.04.2010 |
A. Kalinowska
D. Gergelewicz |
|
15. |
wito Konstytucji 3-Maja |
30.04.2010 |
Biblioteka szkolna, N. Grzelak,
K. Adamska |
|
16. |
Dzie yczliwoci |
31.05.2010 |
Dyrektor Szkoy,
- Barycka,
- E. Zawadka
|
|
17. |
Dzie Dziecka |
01.06.2010 |
Dyrektor Szkoy, wychowawcy klas, SU, Rada Rodzicw |
|
18. |
wito Szkoy |
|
Nauczyciele wychowania fizycznego,
A. Kilijanek |
|
19. |
Podsumowanie Konkursu wiedzy o Senacie |
07.06.2010 |
T. Lachowicz
M. Siedlik,
J. Borowski,
E. Zawadka |
|
20. |
Zakoczenie roku szkolnego |
25.06.2010 |
Dyrektor Szkoy, Rada Rodzicw, A. Kalinowska, D. Gergelewicz |
|
KONKURSY SZKOLNE
LP. |
Nazwa konkursu |
Termin |
Odpowiedzialni |
Uwagi |
1. |
Konkurs "Oxford" |
X. 2009 |
D. Gergelewicz
A. Kalinowska |
|
2. |
Konkurs pieni legionowych |
10.11.2010 |
K. Adamska |
|
3. |
"Alfik Matematyczny" |
25.11.2009 |
D. Gergelewicz
A. Kalinowska |
|
4. |
Konkurs wiedzy religijnej przez organizowany Wydzia Nauki Katolickiej w Olsztynie |
XII. 2009 |
E. Jankowska - Szmalec |
|
5. |
Konkurs twrczoci Boonarodzeniowej |
14-22.12.
2009 |
B. Orpik |
|
6. |
Konkurs wiedzy o Branieiwe |
I-III.
2010 |
E. Wigrowska,
E. Krasicka |
|
7. |
Konkurs wiedzy o Reginie Protmann (warmisko I etap) |
21.02.2010 |
T. Asztemborska |
|
8. |
Kangur matematyczny |
18.03.2010 |
D. Gergelewicz
A. Kalinowska |
|
9. |
Konkurs matematyczny dla klas III "Mdra gowa" |
IV-VI
2010 |
A. Maksymiuk |
|
10. |
Konkurs o Warmii II etap |
09.05.2010 |
E. Siejk,
T. Asztemborska |
|
11. |
Konkurs wiedzy o zdrowiu
|
I etap-marzec 2010 - kl.VI
II etap-kwiecie 2010 - midzyszkolny |
J. Michalska - Gnatek |
|
12. |
Konkurs Przedmiotowy z jzyka polskiego |
Kwiecie 2010 |
m. Grzelak,
J. Marzjan,
E. Rosa-Gil |
|
13. |
Powiatowy konkurs ortograficzny "Zote " |
Maj 2010 |
T. Lachowicz
Nauczyciele biblioteki |
|
14. |
Konkurs wiedzy o Reginie Protmann |
Maj 2010 |
M. Grzelak, E. Jankowska - Szmalec, J. Marzjan |
|
15. |
Konkurs ze znajomoci lektur w kl.. I-III |
Maj 2010 |
- Winiewska,
- A. Mka
|
|
TURNIEJE SZKOLNE
1. Turniej ekologiczno-przyrodniczy-20.04.2010-D. Opaka, H. Tabor
E. Krasicka
2. Mistrz ortografii
Kl. I-III-maj 2010 - J. Postek
Kl. IV-VI-10 marca 2010 - T. Lachowicz, nauczyciele biblioteki
IMPREZY SZKOLNE
- Pasowanie na czytelnika-X 2009 - A. Morawska, J. Marzjan
- Mikoajkowy pokaz piramid -07.12.2009-M. Siedlik
WYKAZ IMPREZ sportowych
LP. |
Nazwa imprezy
|
Termin |
1. |
Mistrzostwa szkoy w pice nonej chopcw klas IV-VI
"Pikarskie pitki"
|
wrzesie |
2. |
Mistrzostwa Szkoy w pice Siatkowej dziewczt poczone z nocowaniem w Sali gimnastycznej
|
padziernik |
3. |
Mistrzostwa szkoy w mini pice poczone Siatkowej chopcw z nocowaniem w Sali gimnastycznej
|
listopad |
4. |
Wyjazd na mecz sparingowy do Szkoy Podstawowej w Lechowie
|
grudzie |
5. |
Wyjazd na mecz sparingowy do Szkoy Podstawowej w Dobrym miecie oraz art do parku wodnego
|
luty |
6. |
Mistrzostwa szkoy w unihokeju chopcw klas IV-VI
|
marzec |
7. |
Mistrzostwa szkoy w unihokeju dziewczt klas IV
|
kwiecie |
8. |
Mistrzostwa szkoy w pice nonej chopcw klas IV-VI
"Pikarskie pitki" |
maj |
Odpowiedzialne osoby: Alicja Mielke i Pawe Waszkiewicz
|