Informacja o skadzie obwodowych komisji wyborczych w wyborach
do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
zarzdzonych na 25 padziernika 2015r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
Siedziba: Miejski Orodek Pomocy Spoecznej ul. Rzemielnicza 1
1. Magdalena Pramik – przewodniczcy komisji
2. Wojciech Andrearczyk – zastpca przewodniczcego
3. Wadysawa Smusz – czonek
4 . Elbieta Pietkiewicz - czonek
5. Stanisawa Janina Kak - czonek
6. Joanna Barbara Mgosiek - czonek
7. Boena Bojara – czonek
8. Anna Ry - czonek
9. Aleksandra Sydor - czonek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
Siedziba: Szkoa Podstawowa Nr 6, ul. Konarskiego 13:
1.Marian Klukowski - przewodniczcy komisji
2. Agata Krzemiska - zastpca przewodniczcego
3. Krystyna Regina Jarmakowicz - czonek
4. Tomasz Andrzej Karny - czonek
5. Anetta Maculewicz - czonek
6. Dawid Zygmunt Tykarski - czonek
7. Leszek Lis - czonek
8. Grzegorz Pawe Kapica - czonek
9. Janina Kosieradzka - czonek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3,
siedziba: Zesp Szkl Budowlanych, ul. Wiejska 2:
1.Anna Zienkiewicz – przewodniczcy komisji
2. Grzegorz Knop – zastpca komisji
3. Wiesawa Elbieta Lipka - czonek
4. Maria Iwanowicz - czonek
5. Anna Mirosawa Huryn -czonek
6. Leszek Jan Dowgiao - czonek
7. Andrzej Skoczylas - czonek
8. Kamila Gorgo - czonek
9. Wioletta Kociska - czonek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4,
Siedziba: Braniewskie Centrum Kultury, ul. Katedralna 9
1.Agnieszka Maria Krzywiec – przewodniczcy komisji
2. Urszula Matczuk – zastpca przewodniczcego
3. Helena Maria Olender - czonek
4. Andrzej Mariusz Niecieruk- czonek
5. Zofia Jadwiga Kdziora - czonek
7. Marzena Bielewiec - czonek
8. Ewa Sozoniuk - czonek
9. Joanna Kruszyska - czonek
9. Jadwiga Klimaszewska - czonek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
Siedziba: Szkoa Podstawowa Nr 5, ul. Moniuszki 22a
1.Katarzyna Anna Jakielska – przewodniczcy komisji
2. Halina Teresa Bakinowska – zastpca przewodniczcego
3. Agnieszka Sadkiewicz-Zwierzchowska - czonek
4. Aleksandra Nikraszewicz - czonek
5. Janina Lichota - czonek
6. Eryk Kopniak - czonek
7. Edyta Leoczuk- czonek
8. Natalia Tymecka – czonek
9. Dorota Lubert – czonek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
siedziba: Liceum Oglnoksztacce, ul. Sikorskiego 15
1.Anna Sorkowicz – przewodniczcy komisji
2. Danuta Maria Ziarko – zastpca przewodniczcego
3. Andrzej Jakielski - czonek
4. Grayna Kazimiera Wok - czonek
5. Dorota Elbieta Stolarczyk - czonek
6. Alicja Suwaa - czonek
7. Jolanta Olga Skoczylas - czonek
8.Aneta Malinowska - czonek
9. Adrian Tymecki - czonek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7
siedziba: Szkoa Podstawowa Nr 3, ul. PCK 4:
1.Bohdan Jerzy wicki – przewodniczcy komisji
2. Magorzata Anna Nowak-opieska – zastpca przewodniczcego
3.Ryszard Oziewicz - czonek
4. Wioletta Katarzyna o - czonek
5. Martyna Stefania Domalewska - czonek
6. Anna Lisiska - czonek
7. Kamila Ziemniak - czonek
8. Adam Kusiski - czonek
9. Elbieta Kuszilek - czonek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8
Siedziba: Przedszkole Miejskie Nr 2, ul. Rana 14:
1.Zbigniew Hryniuka – przewodniczcy komisji
2. Leszek Sadowski – zastpca przewodniczcego
3. Jolanta Kusiska - czonek
4. Wiesawa Bronacka – czonek
5. Marcin Rant – czonek
6. Tadeusz Lisowski - czonek
7. Adam Gryciuk - czonek
8. Teresa Sok - czonek
9. Elbieta Rewerska - czonek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9,
Siedziba : Powiatowe Centrum Medyczne , ul. Moniuszki 13:
1.Kazimierz Darmofa – przewodniczcy komisji
2.Kalina wicka – zastpca przewodniczcego
3.Kamila Buczko - czonek
4.Grayna Doda - czonek
5.Cezary Dariusz Sok - czonek
6. Boena Stpczyska - czonek
7. Beata Magorzata Pocaujko - czonek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10
Siedziba: Zakad Karny, ul. Plac Grunwaldu 2a
1.Jzef Jan Jakubowski – przewodniczcy komisji
2.Boena Henryka wicka – zastpca przewodniczcego
3. Rafa Sok - czonek
4. Sawomir Bielewiec - czonek
5. Aleksandra Ewa Iwulska - czonek
6. Karolina Helena Ziemblewicz - czonek
7.ukasz Prymek - czonek osoba wytwarzajca informacj publiczn: Marzena Skibniewskadata wytworzenia informacji publicznej: 2015-10-12
|