Strona gwna
bip.gov.pl
Instrukcja O Biuletynie Redakcja
Biuletyn Informacji Publicznej > WYBORY PREZYDENTA 2015 > Informacja o składzie obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na 10 maja 2015r. Dzi jest 01.10.2022

Data ostatniej aktualizacji 12.01.2016
Liczba odwiedzin 6085237
  Informacja o składzie obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na 10 maja 2015r.

Informacja o skadzie obwodowych komisji wyborczych
w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
zarzdzonych na 10 maja 2015r.


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
Siedziba: Miejski Orodek Pomocy Spoecznej ul. Rzemielnicza 1; skad:
1. Magdalena Pramik – przewodniczcy
2. Adam Karol Jakubiak – zastpca przewodniczcego
3. Joanna Barbara Mgosiek - czonek
4. Anna Kluczyska - czonek
5. Boena Maria Gajdamowicz - czonek
6. Stanisawa Janina Kak - czonek
7. Monika Frczyk - czonek
8. Micha Dalak - czonek
9. Nina Mazur - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
Siedziba: Szkoa Podstawowa Nr 6, ul. Konarskiego 13; skad:
1. Marian Klukowski – przewodniczcy
2. Jakub Winiczenko – zastpca przewodniczcego
3. Daria Ptaszyska - czonek
4. Elbieta Pietkiewicz - czonek
5. Anetta Magorzata Maculewicz - czonek
6. Dawid Zygmunt Tykarski - czonek
7. Marcin Sosnowski - czonek
8. Anna Zienkiewicz - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
siedziba: Zesp Szkl Budowlanych, ul. Wiejska 2; skad:
1. Maria Grayna Olejniczak - przewodniczcy
2. Jan Chodkiewicz – zastpca przewodniczcego
3. Urszula Matczuk - czonek
4. Marta Karczewska - czonek
5. Maria Iwanowicz - czonek
6. Wojciech Izydor Wakie - czonek
7. Wadysawa Smusz - czonek
8.Kamila Anna Brzozowska – czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
Siedziba: Braniewskie Centrum Kultury, ul. Katedralna 9; skad:
1. Helena Maria Olender - przewodniczcy
2. Agnieszka Maria Krzywiec – zastpca przewodniczcego
3. Magorzata Rutkowska - czonek
4. Adam Grzegorz Grabowski - czonek
5. Andrzej Mariusz Niecieruk - czonek
6. Martyna Stefania Domalewska - czonek
7. Micha Prokopiuk - czonek
8. Zygmunt Eugeniusz Konkel - czonek
9. Dorota Adamkiewicz - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
Siedziba: Szkoa Podstawowa Nr 5, ul. Moniuszki 22a; skad:
1. Aleksandra Balcerak – przewodniczcy
2. Filip Domalewski – zastpca przewodniczcego
3. Aleksandra Nikraszewicz - czonek
4. Micha Demkowicz - czonek
5. Jan Mikoaj Staniszewski - czonek
6. Anna Mirosawa Huryn - czonek
7. Tomasz Jankowski - czonek
8. Ilona Anna Chalecka - czonek
9. Magorzata Sabina Dorawa - czonek


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
siedziba: Liceum Oglnoksztacce, ul. Sikorskiego 15; skad:
1. Irena Czyewska – przewodniczcy
2. Joanna Milewska – zastpca przewodniczcego
3. Maciej Piotr Dziko - czonek
4. Roman Balcerak - czonek
5. Beata Agnieszka Kaas - czonek
6. Izabella Jankowska - czonek
7. Urszula Janina Konkel - czonek
8. Danuta Maria Ziarko - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7
siedziba: Szkoa Podstawowa Nr 3, ul. PCK 4; skad:
1. Bohdan Jerzy wicki – przewodniczcy
2. Magorzata Anna Nowak-opieska – zastpca przewodniczcego
3. Izabela Sylwia Dziko - czonek
4. Hanna Demkowicz - czonek
5. Ryszard Goch - czonek
6. Elbieta Ewa Werner - czonek
7. Andrzej Jachimowicz - czonek
8. Grzegorz Maciejewski - czonek
9. Janina Kosieradzka - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8
Siedziba: Przedszkole Miejskie Nr 2, ul. Rana 14; skad:
1.Barbara Genowefa Trzciska - przewodniczcy
2. Jerzy Kaczorek – zastpca przewodniczcego
3. Wiesawa Bronacka - czonek
4. Grayna Kazimiera Wok - czonek
5. Tomasz Nowiski - czonek
6.Grayna Doda - czonek
7.Marzena Jdrzejczak - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9
Siedziba : Powiatowe Centrum Medyczne sp. z o.o, ul. Moniuszki 13; skad:
1. Kazimierz Darmofa - przewodniczcy
2. Jolanta Kusiska – zastpca przewodniczcego
3. Beata Magorzata Pocaujko - czonek
4. Ewelina Demkowicz - czonek
5. Beata Jolanta Wodarczyk - czonek
6. Boena Stpczyska - czonek
7. Magorzata Stefanowicz - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10
Siedziba: Zakad Karny, ul. Plac Grunwaldu 2a; skad:
1. Boena Henryka wicka - przewodniczcy
2. Karolina Helena Ziemblewicz – zastpca przewodniczcego
3. Joanna Stpczyska - czonek
4. Monika Elert - czonek
5. Sawomir Bielewiec - czonek
6. ukasz Prymek - czonek
data wytworzenia informacji publicznej:
2015-04-24

drukuj
ostatnie zmiany dla strony „Informacja o składzie obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na 10 maja 2015r.”

uytkownikdata aktualizacjiopis zmian
24.04.2015, 09:31 CEST

peny rejestr zmian dla tej strony
do gry
IQ.pl
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
© 2004 Urzd Miasta Braniewa
Wszelkie prawa zastrzeone.