Strona gwna
bip.gov.pl
Instrukcja O Biuletynie Redakcja
Biuletyn Informacji Publicznej > REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWE 2015 > Informacja o składzie obwodowych komisji do spraw referendum w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 6 września 2015r. Dzi jest 01.10.2022

Data ostatniej aktualizacji 12.01.2016
Liczba odwiedzin 6085364
  Informacja o składzie obwodowych komisji do spraw referendum w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 6 września 2015r.

 



Informacja o skadzie obwodowych komisji do spraw referendum

w referendum oglnokrajowym

zarzdzonym na dzie 6 wrzenia 2015r.




Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1

Siedziba: Miejski Orodek Pomocy Spoecznej ul. Rzemielnicza 1

1.Magdalena Pramik – przewodniczcy komisji

2. Elwira Bogdaska – zastpca przewodniczcego

3. Wadysawa Smusz - czonek

4. Elbieta Pietkiewicz- czonek

5. Edyta Gawry - czonek

6. Stanisawa Janina Kak - czonek

7. Maja Aleksandra Trznadel - czonek

8. Mariusz Teodorczuk - czonek

9. Joanna Barbara Mgosiek - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2

Siedziba: Szkoa Podstawowa Nr 6, ul. Konarskiego 13

1. Marian Klukowski – przewodniczcy komisji

2. Wojciech Izydor Wakie – zastpca przewodniczcego

3. Grayna Kazimiera Wok - czonek

4. Krystyna Regina Jarmakowicz - czonek

5. Micha Sorbian - czonek

6. Aneta Swatowska -Wakie - czonek

7. Dawid Zygmunt Tykarski - czonek

8. Marta Karczewska - czonek

9. Paulina Murawska - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3,

siedziba: Zesp Szkl Budowlanych, ul. Wiejska 2

1.Grzegorz Knop – przewodniczcy komisji

2. Urszula Matczuk – zastpca przewodniczcego

3. Elbieta Genowefa Sosnowska - czonek

4. Gabriela Binida - czonek

5. Jan Stanisaw Stankiewicz - czonek

6. Patrycja Siek - czonek

7. Elbieta Wiesawa Niegowska - czonek

8. Maria Iwanowicz - czonek

9. Marek Jan Treder - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4,

Siedziba: Braniewskie Centrum Kultury, ul. Katedralna 9

1. Anna Mirosawa Huryn – przewodniczcy komisji

2. Agnieszka Maria Krzywiec – zastpca przewodniczcego

3. Jakub Winiczenko - czonek

4. Irena Kochan - czonek

5. Andrzej Mariusz Niecieruk - czonek

6. Katarzyna Danuta Pkala - czonek

7. Alicja Olbry - czonek

8. Izabela Maria Sarnowska - czonek

9. Jadwiga Klimaszewska - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5

Siedziba: Szkoa Podstawowa Nr 5, ul. Moniuszki 22a

1. Adrian Adam Borkowski – przewodniczcy komisji

2. Natalia Dulba – zastpca przewodniczcego

3. Agnieszka Sadkiewicz-Zwierzchowska - czonek

4. Mariusz Zabocki - czonek

5 Halina Teresa Bakinowska - czonek

6. Anna Aneta Staniszewska - czonek

7. Katarzyna Anna Jakielska - czonek

8. Tomasz Jankowski - czonek

9. Magorzata Sabina Dorawa - czonek


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6

siedziba: Liceum Oglnoksztacce, ul. Sikorskiego 15

1. Anna Sorkowicz – przewodniczcy komisji

2. Joanna Milewska – zastpca przewodniczcego

3. Boena Madziewicz – czonek

4. Irena Czyewska - czonek

5. Magorzata Rogowska - czonek

6. Ewa Aleksandra Zakrzewska - czonek

7. Tomasz Nowiski- czonek

8. Anna Katarzyna Piegdo - czonek

9. Patrycja Olejnik - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7

siedziba: Szkoa Podstawowa Nr 3, ul. PCK 4

1. Bohdan Jerzy wicki – przewodniczcy komisji

2. Magorzata Anna Nowak-opieska – zastpca przewodniczcego

3. Igor Artur Szeniawski - czonek

4. Emilia Ewa Rogalska - czonek

5. Martyna Stefania Domalewska - czonek

6. Adam Kusiski - czonek

7. Ryszard Goch - czonek

8. Iwona Zieliska - czonek

9. Ryszard Oziewicz - czonek


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8

Siedziba: Przedszkole Miejskie Nr 2, ul. Rana 14

1. Zbigniew Hryniuka – przewodniczcy komisji

2. Leszek Artur Sadowski – zastpca przewodniczcego

3. ukasz Raski - czonek

4. Jolanta Kusiska - czonek

5. Wiesawa Bronacka czonek

6. Katarzyna Ebert - czonek

7. Leszek Dubicki - czonek

8. Urszula Biryo - czonek

9. Edyta Kaarnowicz - czonek



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9,

Siedziba : Powiatowe Centrum Medyczne , ul. Moniuszki 13

1. Kalina wicka – przewodniczcy komisji

2. Kazimierz Darmofa – zastpca przewodniczcego

3. Artur Olbry - czonek

4. Stefania Butkiewicz - czonek

5. Joanna Stpczyska - czonek

6. Piotr Henryk Butkiewicz - czonek

7. Agnieszka Dorota Socik-Raska - czonek

8. Beata Magorzata Pocaujko - czonek

9. Franciszka Kasprzycka - czonek


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10

Siedziba: Zakad Karny, ul. Plac Grunwaldu 2a

1.Jzef Jan Jakubowski – przewodniczcy komisji

2. Boena Henryka wicka – zastpca przewodniczcego

3. Boena Stpczyska – czonek- czonek

4. Karolina Helena Ziemblewicz - czonek

5. Jolanta Jakonis - czonek

6. Micha Zdzisaw Butkiewicz - czonek

7. ukasz Prymek - czonek

osoba wytwarzajca informacj publiczn: Marzena Skibniewskadata wytworzenia informacji publicznej:
2015-08-21

drukuj
ostatnie zmiany dla strony „Informacja o składzie obwodowych komisji do spraw referendum w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 6 września 2015r.”

uytkownikdata aktualizacjiopis zmian
Anna Kroczyk27.08.2015, 08:28 CEST
Anna Kroczyk21.08.2015, 12:08 CESTwprowadzenie informacji

peny rejestr zmian dla tej strony
do gry
IQ.pl
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
© 2004 Urzd Miasta Braniewa
Wszelkie prawa zastrzeone.